Plemiona! Czas na postęp!

Czuwaj!

Trzy plemiona indiańskie: Strzała, Tur oraz Wachlarz od lat żyły w pokoju. Jednak to, że one żył w pokoju nie znaczy, że inne plemiona nie atakują. Od dawna w plemionach nie nabyto nowych umiejętności, tak więc rada starszych pragnie to zmienić. Po jej naradzie Wielki Dym, starszy związany z wszystkimi trzema plemionami ma dla was wiadomość:

Ten, komu uda się wykonać kryształ soli, może odebrać potwierdzenie wykonanego zadania klikając tutaj. Nie klikajcie dopóki nie wykonacie zadania!

Co tydzień w sobotę można oczekiwać od dzisiaj jakiegoś zadania 😉

Elektroniczny system sprawności

Na stronie wprowadzono elektroniczny system sprawności. W zakładce Moje sprawności można zobaczyć, jakie się zdobyło, a w zakładce lista sprawności można zobaczyć jakie można na razie zdobyć. Sprawności będą dodawane w miarę potrzeb, proszę w razie czego pisać do drużynowego, a doda i przyzna kolejne. Tylko pytanie brzmi… Jak to działa?

Sprawności są przypisywane do konta na stronie drużyny – czyli aby zobaczyć swoje sprawności trzeba się zarejestrować a następnie aktywować konto i zalogować.

Po założeniu konta i zalogowaniu aby zostało przyznane wykonanie jakiegoś wymagania na sprawność trzeba to odebrać w konkretnym miejscu, poprzez kliknięcie odpowiedniego guzika. Pierwsze zadanie z kryształem soli może pokazać jak to działa.

Robimy kryształ soli -> Rejestrujemy się na stronie -> logujemy się -> wchodzimy w link gdzie potwierdza się wykonanie zadania -> klikamy guzik, że wykonało się zadanie.

Po kliknięciu w zakładce „Moje sprawności” powinniśmy zobaczyć że dodało się nam wykonane zadanie. Jeśli nic nie ma sprawdźcie, czy na pewno byliście zalogowani.

Jeżeli będą jakieś problemy to odezwijcie się do drużynowego na messengerze/mailu/smsem.

Grupa/forum drużyny

Trzecia sprawa na dzisiaj to grupa drużyny.

Fajnie jest utrzymywać kontakt z resztą ekipy z drużyny, czasem też można zapytać kogoś o pomoc w jakiejkolwiek sprawie, np. z nauką lub sprawnością, lub można po prostu pogadać. Dlatego chcemy stworzyć w drużynie miejsce, gdzie moglibyśmy się zdalnie komunikować.

I tutaj pada pytanie do was, czy chcielibyście aby powstało coś takiego, oraz w jaki sposób? Uzupełnijcie proszę poniższą ankietę:

Forum drużyny
Czy chciałbyś aby powstała jakaś grupa, na której można kontaktować się z innymi członkami drużyny?
Jeśli tak, to w jaki sposób chciałbyś, żebyśmy się kontaktowali?

Obóz

Zerknijcie tutaj