Zbiórka interaktywna 31.10-6.11

Druhowie!

Zostaliście wytypowani przez Harcerską Agencję Wywiadu do wykonania kolejnego z ich wielu zleceń które rozsyłane są na całą Polskę. Dokładnie nie wiemy jak wygląda zadanie – wszystkiego dowiecie się ze znalezionych materiałów. Jeżeli jesteś w stanie, weź rodziców lub kolegów z drużyny/zastępu na „spacer”, użyj wskazówek poniżej, upewnij że nikt Cię nie śledzi i wykonaj tajne zadanie od Centrali HAW!

(Zadanie ważne tylko do piątku 06.11.2020r. – po tym czasie materiały ulegną zniszczeniu/spaleniu/autodestrukcji/kontrolowanej eksplozji/wyparowaniu w powietrze. Kadra drużyny otrzyma statystyki od Centrali, którymi posłuży się do ocenienia frekwencji i klasyfikacji zastępów)

Udanych łowów!

Miejsce, w którym są materiały do wykonania zbiórki (przyda się długopis):

Kliknij i przeczytaj, kiedy będziesz na miejscu zbiórki (po kliknięciu rozwinie się tekst)

Na ścianie na przeciwko kościoła znajdują się dwie skrytki. Pierwsza skrytka jest pod kamieniami w czwartej starej rurze licząc od lewej. Tam znajduje się 5 zdjęć oraz puste mapy.

Waszym zadaniem jest na podstawie zdjęć znaleźć te miejsca (znajdują się w niedalekiej okolicy) oraz zaznaczyć je na jednej z pustych map znakiem X.

Po znalezieniu tylu miejsc, ile dacie rady podpiszcie mapkę na odwrocie, ODŁÓŻCIE POZOSTAŁE ZDJĘCIA I MAPKI NA MIEJSCE, tak aby nastepni też mogli wykonać zadanie i odłóżcie swoją wypełnioną i podpisaną mapkę do drugiej skrytki służącej do oddawania zadań.

Skrytka do oddawania to druga rura licząc od dołu nad studzienką po prawej.

Przed pójściem z miejsca ze skrytkami koniecznie sprawdźcie czy skrytki są zabezpieczone, w koszulkach, przykryte kamieniami, w odpowiednich rurach!