Obóz 2021

Czuwaj!

Jeśli tylko na wakacje nie zostaną zaostrzone restrykcje, to jest planowany i odbędzie się obóz środowiska. Oznacza to, że pojadą na niego wszystkie drużyny ZHR z Bielska-Białej. Obóz będzie podzielony na 2 turnusy – pierwszy turnus dla harcerek, drugi dla harcerzy. Nasz turnus odbędzie się w terminie 14-30 lipca.

Wszelkie informacje na temat obozu znajdziecie w poniższym informatorze, gdyby czegoś tam brakowało, proszę dzwonić (500030532):

Ważne! – termin zaliczki 300zł jest do 10 maja.

Kartę obozową proszę wypełnić i oddać najpóźniej do 15 maja na zbiórce lub przynieść w dzień roboczy w godzinach 9-17 na adres Rynek 4 (proszę zadzwonić wcześniej na 500030532). Dane, które należy uzupełnić, znajdują się tylko na pierwszej stronie karty, ale proszę i tak wydrukować obie strony:

Obóz będzie w formie stałej, będziemy spać pod 10-osobowymi namiotami wojskowymi (tutaj można podejrzeć, jak wyglądają). W środku za pomocą drewna oraz sznurka zrobimy sobie prycze (niektórzy twierdzą, że wygodniejsze od łóżka w domu, bo samodzielnie zrobione 😉 ).